• https://www.facebook.com/Karadenizmultiplskleroz/?fref=ts
  • https://twitter.com/SaMSunMS
  • https://www.instagram.com/karadenizmultiplsklerozdernegi/?hl=tr
5.Hasta Kampı Başlıyor...


Samsun'da bu yıl 28 Nisan - 04 Mayıs 2018 tarihleri arasında beşincisini gerçekleştireceğimiz Multipl skleroz (MS) hasta kampı, sosyal paylaşım ve hasta yaşam kalitesinin artırılması açısından hastalarımıza oldukça katkı 
sağlamaktadır.
  
Projemiz kapsamında Samsun Mavi Işıklar Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde  MS hastaları ve yakınlarının katılımıyla beş günlük program yapılacaktır. 
Bu program kapsamında Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Karadeniz Multipl Skleroz Derneği'nin desteği ile yapılacak sunum ve pratik uygulamalarla hastalığın farkındalığının artırılması, var olan özürlülüklerin azaltılması ve hoşça vakit geçirilmesi amaçlanmaktadır.

Program süresince konaklama, yemek ve diğer tüm aktiviteler bu kampda olacaktır. Program çerçevesinde yüzme, yoga, plates, müzik terapi, dramaterapi  gibi aktivitelere de yer verilecektir. Program süresince özel harcamalar dışında maddi bir talep olmayacaktır. Bu yıl beşincisini planladığımız Samsun MS hasta kampı'nın tüm katılımcılar için faydalı olacağını inanıyor, başarılı bir kamp süreci olmasını diliyorum.

 
 Doç. Dr. Murat Terzi

                                              
                                                                                                                                 BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


                                                             HAST KAMPI PROGRAM

                                                            
1131 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın